14-15 mart tarixində Balakəndə “Təbiətdə macəra kvesti” layihəsi çərçivəsində baş tutmuş “Açıq havada təhsil üzrə mütəxəssis” təlimlərindən maraqlı görüntüləri sizinlə bölüşürük.
Qeyd edək ki, layihə Azərbaycan Respublikası Elm və Təhsil nazirliyi tərəfindən elan olunan Təhsildə inkişaf və innovasiyalar üzrə VIII qrant müsabiqəsi çərçivəsində həyata keçirilir.
Siz də təlimlərimizə qoşulmaq tədris metodlarınızı inkişaf etdirmək istəyirsinizsə, səhifəmizi izləyərək növbəti təlimlərdən xəbərdar ola bilərsiniz.

Делимся с вами интересными кадрами с тренингов «Специалист по обучению на открытом воздухе», которые прошли 14-15 марта в Балакяне в рамках проекта «Приключенческий квест на природе».
Отметим, что проект реализуется в рамках VIII грантового конкурса по развитию и инновациям в образовании, объявленного Министерством науки и образования Азербайджанской Республики.
Если вы тоже хотите присоединиться к нашим тренингам и развить свои методы обучения, следите за нашей страницей, чтобы быть в курсе следующих тренингов.